STRONA GŁÓWNA » SZLABANY PARKINGOWE » CAME » Centralka sterująca semaforami CAME ACNSEM3L
Kategorie
Centralka sterująca semaforami CAME ACNSEM3L
ZAPYTAJ O CENĘ

Centralka sterująca semaforami CAME ACNSEM3L

CAME

DOSTĘPNOŚĆ: NA ZAMÓWIENIE

CZAS WYSYŁKI: 2-3 DNI

KOSZT WYSYŁKI: od 25,00 zł

KOD PRODUCENTA: ACNSEM3L

STAN PRODUKTU: NOWY

GWARANCJA: DO 24 MIESIĘCY

PRODUCENT: CAME

KOMPLETACJA: AKCESORIA


ZAPYTAJ O CENĘ . . . .tel. (22) 788-10-44

  • OPIS PRODUKTU
  • MONTAŻ
  • CAME
  • DO POBRANIA (1)
Centralka obsługująca semafory CAME ACNSEM3L


Sterownik ACNSEM3L to centrala przeznaczona do zarządzania sygnalizacją świetlną z 2 lub 3 światłami. Wykonana wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, został zaprojektowana tak, aby miała niski pobór prądu stanie spoczynku, co pozwala na oszczędność energii. Centrala posiada łatwy system konfiguracji z prezentacją ustawionych parametrów na wyświetlaczu.


PLACNSEM3L DANE TECHNICZNE:

Zasilanie: 24Vac/dc
Maksymalny prąd zasilania akcesoriów: 0,5 A
Temperatura pracy: -20°C/60°C
Maksymalny prąd zasilania świateł: 2A
Zasilanie akcesoriów: 24VAC/DC

UWAGA: Napięcie zasilania dla semaforów zależy od napięcia podanego na wejścia COM1 oraz COM2
alt
Istnieje możliwość montażu urządzania przez profesjonalnego instalatora produktów CAME

W przypadku chęci poznania szczegółów montażu prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym:

tel. +48 797108180

 
alt

CAME – automaty do bram, domofony, automatyka domowa

Bezpieczny, nowoczesny i funkcjonalny dom, sprawnie działający parking, doskonale zabezpieczona posesja – to w dzisiejszych czasach standard komfortowego życia. Powszechna automatyzacja w wielu dziedzinach wymaga jednak zastosowania rozwiązań niezawodnych, które nawet w ekstremalnych sytuacjach działają bez zarzutu. Obecnie standardem jest wykorzystanie napędów do bram, automatycznych szlabanów i słupków parkingowych, a także wszelkiego rodzaju urządzeń domowych – domofonów i wideofonów, antywłamaniowych systemów alarmowych, a nawet silników mechanicznych i elektronicznych do rolet, markiz itp. Wszystkie te urządzenia podnoszą standard życia, zapewniają bezpieczeństwo rodzinie, pracownikom firmy czy klientom, ale też pozwalają oszczędzić wiele czasu. Warunek jest jeden – muszą być niezawodne.

CAME to jeden z wiodących producentów automatyki do bram, systemów kontroli dostępu, słupków automatycznych, automatyki domowej i wielu innych produktów. To jedna z najbardziej doświadczonych firm na świecie – działa na rynku już ponad 45 lat. Nastawiona na innowację i najwyższą jakość z myślą o korzyściach dla Klientów, firma CAME posiada wiedzę niezbędną do instalacji systemu całkowitej kontroli domu. Urządzenia tej firmy pozwalają stworzyć tzw. inteligentny dom – miejsce, o którym marzy wiele rodzin. Oczywiście CAME dostarcza rozwiązania nie tylko dla domu, ale też dla biur, parkingów, biurowców i innych budynków. Firma kieruje się globalną koncepcją automatyki, której celem samym w sobie jest ułatwienie ludziom ich codziennego życia.

W ofercie CAME znaleźć można m.in. napędy do bram i drzwi, szlabany, słupki automatyczne, zestawy domofonowe audio i video, systemy kontroli dostępu, bramki obrotowe, napędy do rolet, markiz i okiennic, systemy alarmowe antywłamaniowe, a także zintegrowane systemy do kontroli całej automatyki w domu i nie tylko. Najwięcej korzyści przyniesie rodzinie czy firmie zastosowanie rozwiązań jednego producenta – to nie tylko gwarancja niezawodności i doskonałej kompatybilności, ale też pewność oszczędności oraz sprawnej instalacji. Urządzenia firmy CAME to sprawdzone rozwiązania, dzięki któremu codzienne funkcjonowanie staje się prostsze, przyjemniejsze i przede wszystkim bezpieczniejsze.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu