Kupując ten produkt otrzymujesz:
Stacja bramowa Vidos S50A
S50A to nowa wersja jednego z najbardziej popularnych modeli stacji zewnętrznych S50D. Wyróżnia go wyjątkowa trwałość, solidna obudowa wykonana z utwardzanego stopu aluminium. Przedstawiany model wyposażony jest w czytnik RFID umożliwiający otwieranie wejście zbliżeniowo za pomocą karty, breloka lub innego transpondera.
Czytnik umożliwia zaprogramowanie do 1000 kart / użytkowników dlatego doskonale sprawdza się w miejscach gdzie udzielany jest dostęp dla większej ilości użytkowników.
Panel umożliwia również podłączenie dodatkowego przycisku wyjściowego.
WSPÓŁPRACUJE ZE WSZYSTKIMI ANALOGOWYMI MONITORAMI VIDOS
Funkcje
WBUDOWANY CZYTNIK RFID – UNIQUE 125KHz
Pojemność czytnika – max 1000 kart
W komplecie ze stacją użytkownik otrzymuje kartę MASTER umożliwiająca samodzielne dodawanie kart.
Opcjonalnie do programowania czytnika służy pilot PL12. ( nie jest w komplecie – Vidos PL12)
Obsługuje rygle rewersyjne i zwory elektromagnetyczne ( przekaźnik NO/NC 1A/24V )
Możliwość pracy w trybie bistabilnym zbliżenie karty zwalnia elektrozaczep, ponowne zbliżenie zamyka go)
Klasa szczelności – IP65
Sterowanie elektrozaczepem z regulacją czasu otwarcia 1-99sek ( wymagany pilot)
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.