STRONA GŁÓWNA » SZLABANY PARKINGOWE » TOUSEK » Szlaban elektromechaniczny TOUSEK PASS 838V dł. 3m, SZYBKI
Kategorie
Szlaban elektromechaniczny TOUSEK PASS 838V dł. 3m, SZYBKI

Szlaban elektromechaniczny TOUSEK PASS 838V dł. 3m, SZYBKI

TOUSEK

DOSTĘPNOŚĆ: ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

CZAS WYSYŁKI: 7 DNI

KOSZT WYSYŁKI: od 170,00 zł

NUMER KATALOGOWY: 5007

KOD PRODUCENTA: PASS 838V 11530320

STAN PRODUKTU: NOWY

GWARANCJA: 36 MIESIĘCY

PRODUCENT: TOUSEK

PŁYTA FUNDAMENTOWA
CENTRALKA STERUJĄCA
CENTRALKA SYGNALIZACYJNA
OŚWIETLENIE BELKI
OŚWIETLENIE SZAFKI SZLABANU
PAŁĄK OCHRONNY
SŁUPEK PODPOROWY
PODPÓRKA WISZĄCA, ALU
MAGNES PODTRZYMUJĄCY BELKĘ
SIATKA NAWISOWA
KONSOLA DLA STEROWNIKÓW

ZAPYTAJ O CENĘ . . . .tel. (22) 788-10-44

 • OPIS PRODUKTU
 • MONTAŻ
 • TOUSEK
 • PRODUKTY POWIĄZANE (11)
 • DO POBRANIA (1)
Szlaban elektromechaniczny TOUSEK PASS 838V dł. 3m, SZYBKI
 
Szlaban z czasem otwarcia 1,5s - wyłącznie dla ruchu pojazdów ! Nie dla pieszych !
 
 • wytrzymała stalowa przekładnia w kąpieli olejowej dla pracy ciągłej (100% ED)
 • najwyższa prędkość otwierania
 • komfortowe odryglowanie awaryjne
 • inteligentna Plug&Play-centralka sterująca dla optymalnego komfortu obsługi
 • Automatic Revers System ARS (zawracanie przy przeszkodzie) dla maksymalnego bezpieczeństwa
 • seryjny softstop (miękki stop) dla gładkiego, płynnego ruchu
 • samouczące się pozycje krańcowe w technologii bezwyłącznikowej dla prostszego uruchomienia i bezusterkowej pracy
 • mechanizm z funkcją samodomykania przy wymuszonym otwarciu - antywandal (tylko PASS 838V)
 • bezpośrednie wejście (zintegrowany detektor) dla 8,2kΩ-listwy przeciwzgnieceniowej dla oszczędności kosztów
 • zintegrowany gniazdo dla wpinanego detektora pętli indukcyjnej (wykrywanie pojazdów)
 • opcjonalna funkcja Master-Slave oraz rozpoznawania kierunku ruchu

Przekładnia antywandal z funkcją samodomykania w modelu Pass 838V Przemyślany mechanizm przeciwdziała wymuszonemu otwarciu - zamykając szlaban. Dla maksymalnego bezpieczeństwa zdarzenie takie zostaje zapisane w pamięci.
Wytrzymała stalowa przekładnia w kąpieli olejowej dla pracy ciągłej (100% ED) Masywna przekładnia specjalna do 2000 cykli/dobę. Stalowa, w kąpieli olejowej. Ramię tłumiące smarowane od wewnątrz.
Wysoka prędkość otwierania, również dla wersji z belką do 6m Dzięki specjalnej przekładni PASS 838 otwiera i zamyka się nadzwyczaj szybko (1,5 sek dla wersji do 3 metrów) – szczególnie przy dłuższych belkach do 6m. W ten sposób wszystkie wjazdy i przejazdy można szybko i niezawodnie zautomatyzować.
Odryglowanie awaryjne Inteligentny mechanizm umożliwia - w przypadku braku zasilania - otwarcie belki w łatwy i bezpieczny sposób.
Centralka sterująca Plug&Play zintegrowana w obudowie szlabanu dla najwyższego komfortu obsługi W obudowie szlabanu znajduje się innowacyjna centralka sterująca najnowszej generacji. Kostki zaciskowe, bezpieczniki oraz przyciski programowania dostępne są bez zdejmowania obudowy centralki, która chroniona jest w ten sposób przed deszczem lub mechanicznymi uszkodzeniami. Główny nacisk kładziemy przy naszych centralkach na dziecinnie łatwą jej obsługę. Wystarczają 4 przyciski, duży podświetlany 2-linijkowy display  i pełnotekstowe menu aby zaprogramować wszelkie funkcje jak np.: logikę pracy impuls/automatik, częściowe otwarcie, softstop i wiele wiele innych, w łatwy i oszczędzajacy czas sposób.
Seryjny softStop dla płynnego ruchu W obydwóch kierunkach szlaban zatrzymuje się ze zredukowaną prędkością. Oprócz harmonicznego ruchu uzyskano w ten sposób ochronę kompleksowej mechaniki szlabanu.
Bezpośrednie wejście dla listwy przeciwzgnieceniowej 8,2kΩ - redukcja kosztów Jak przy wszystkich produktach tousek najwyższe bezpieczeństwo i rozsądne koszty nie wykluczają się wzajemnie. Dlatego jest oczywiste, że PASS 838 seryjnie wyposażony jest w elektronikę sterującą kontrolującą dolną krawędź belki. Wystarczy doposażyć belkę w listwę przeciwzgnieceniową. Niespodzianki finansowe w postaci kosztownej elektroniki sterującej dla listwy w naszej firmie sa wykluczone.
Zintegrowane gniazdo dla wpinanego detektora pętli sterującej Wszystki szlabany serii PASS 838 dysponują gniazdem dla wpinanego detektora pętli indukcyjnej wykrywającej pojazdy. Dzięki temu również rozbudowane logiki pracy jak np.rozpoznawanie kierunku ruchu, są łatwe do zrealizowania.
Opcjonalna funkcja Master-Slave lub rozpoznawanie kierunku ruchu W przypadku potrzeby stosowania dwóch szlabanów, zaleca się wersję szlabanu PASS 838 z funkcją Master-Slave. Gdy zachodzi potrzeba rozpoznawania kierunku ruchu (regulacja ruchu jedno- lub dwukierunkowego) odpowiednim rozwiązaniem jest specjalna centralka sygnalizacyjna.Automatyczny Rewers System ARS dla maksymalnego bezpieczeństwa Dzięki zintegrowanemu sensorowi obrotów silnika, centralka dysponuje systemem ARS (Automatyczny Rewers System). Jeżeli belka najedzie na przeszkodę, szlaban natychmiast zatrzymuje się i zawraca, czyli otwiera belkę (aby uwolnić przeszkodę). Najwyższy znany stopień bezpieczeństwa
Samouczące się pozycje krańcowe, technologia bezwyłącznikowa, dla prostszego uruchomienia i bezusterkowej pracy Wszystkie szlabany serii PASS 838 uczą się samodzielnie w trakcie pierwszej instalacji pozycji krańcowych. Dodatkowo pozycje te można doregulować lub dopaswać do życzeń użtykownika. Popularne mechaniczne wyłączniki krańcowe, które szczególnie w zimie potrafią przysporzyć kłopotów, całkowicie odpadają

CENTRALI DLA PODWÓJNEGO SZLABANU PASS 838 (na przeciw siebie) dla podwójnego szlabanu potrzebna jest centralka Master i Slave (dla szlabanu 838 bez zintegrowanej centralki)
 • ST 80V  z funkcją wymuszonego zamknięcia 
 • ST 80
CENTRALKI Z SYGNALIZATOREM ŚWIETLNYM DLA PASS 838 
 • ST 80VA  z funkcją wymuszonego zamknięcia 
 • ST 80A
CENTRALKA SYGNALIZATORA 
 • STA 11 
 
Dane techniczne PASS 838V / ST PASS 838L3 / ST PASS 838L4 / ST PASS 838L6 / ST
MAX długość belki 3 m 3 m  4,5 m  6 m
Czas otwarcia 1,5 s 7 s 7 s 7 s
Ilość cykli 2000/dzień 1000/dzień 1000/dzień 500/dzień
Intensywność pracy 100% 100% 100% 100%
Belka łamana opcjonalnie opcjonalnie opcjonalnie BRAK
Zasilanie  230V 230V 230V 230V
Otwieranie awaryjne  TAK TAK TAK TAK
 
AKCESORIA SZLABANU PASS 838
OŚWIETLENIE BELKI - ZESTAW
6 modułów z 3 mocnymi LED, do montażu na belce, programowalny
(miganie lub świecenie stałe) 
OŚWIETLENIE SZAFKI SZLABANU, CZERWONE 
moduł z 3 mocnymi LED, kabel, 24V DC, do montażu na obudowie szlabanu 
alt alt
PAŁĄK OCHRONNY 
dla szlabanów i konsoli impulsów 480 x 350 x 60 Ø mm inne wymiary na zamówienie 
SŁUPEK PODPOROWY
z wyściełanym widelcem wlotowym, regulacja wysokości

 
alt alt
PODPÓRKA WISZĄCA, ALUMINIUM
regulacja wysokości ze zderzakiem gumowym i obciążnikiem 
MAGNEZ PODTRZYMUJĄCY BELKĘ 
dla podtrzymania belki w pozycji zamkniętej w kombinacji ze słupkiem podporowym 
alt alt
SIATKA NAWISOWA 
aluminium naturalne eloksydowane / malowane proszkowo na czerwono, wys. 750 mm odstęp żeber 150 mm. 
KONSOLA DLA STEROWNIKÓW V03
standardowo czerwona szafka stalowa (opcjonalnie dostępna w każdym innym kolorze RAL) zamykana na patentową wkładkę 
alt alt
 
WYMIARY CENTRALI PASS 838
alt alt
 
alt Istnieje możliwość montażu urządzenia przez profesjonalnego instalatora produktów TOUSEK.

W przypadku chęci poznania szczegółów montażu prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym:

 tel. +48 797108180
alt

Ambitny przedsiębiorca zakłada firmę, Tousek Napędy Do Bram, która z typowego One-Man Show awansowała do międzynarodowego, odnoszącego sukcesy i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Co mogłoby takiemu przedsiębiorcy, jak i takiej firmie bardziej pomóc, niż fakt, że kolejne pokolenie idzie w ślady założyciela, pana Eduarda Tousek. W ten sposób przedsiębiorstwo specjalizujące się w napędach do bram, szlabanach, zdalnym sterowaniu i centralkach sterujących jest stale wzbogacane poprzez świeże, innowacyjne pomysły córki i synów, jak również ich intensywne codzienne zaangażowanie w życie firmy.


48 lat doświadczenia – 48 lat historii sukcesu
Pan Eduard Tousek, zakładając w 1974 r. w Austrii firmę Tousek - Napędy Do Bram, położył kamień węgielny pod budowę istniejącej dzisiaj Grupy Przedsiębiorstw i należał w tamtym czasie do absolutnych prekursorów tej branży. Sukces - trudny do powtórzenia. W czasach globalnych i bezimiennych koncernów światowych, sukces pana Eduarda Tousek jako firmy rodzinnej, jest jednorazowy i niepowtarzalny. Ciągłe udoskonalanie swojej palety produktów jest naszym mottem przewodnim od 40 lat. Do grupy Klientów firmy należą przede wszystkim ślusarze, producenci bram i firmy elektroinstalacyjne. Krótko mówiąc - Profesjonaliści, wspólnie z nami tworzący jeden zespół, którego celem jest zadowolenie klienta końcowego. Tousek obsługuje klienta branżowego, fachowca, tak, aby wraz z zakupem napędu zagwarantować jego profesjonalny montaż. Połączenie, które bazuje na obustronnym zaufaniu i respekcie. Właśnie tej długotrwałej i konsekwentnej współpracy, nasza firma zawdzięcza swój niezwykły sukces. W dowód uznania za nadzwyczajne osiągnięcia biznesowe i zasługi dla gospodarki kraju firma nasza została odznaczona Państwowym Wyróżnieniem Republiki Austrii.


Produkty
Produkty Tousek, za sprawą zaawansowanej techniki i standardów jakości, są stosowane i wysoko cenione na całym świecie. Wyjątkowa długowieczność i najnowocześniejsza elektronika są najważniejszymi cechami naszych produktów. Jakość jest dla nas czymś więcej niż dokładnością w zachowywaniu wymiarów i funkcjonalnością. Ciągłe analizy i kontrole przy zakupie podzespołów oraz sprzedaży gotowych produktów, są podstawą naszej kontroli jakości. Właściciel firmy Eduard Tousek, zwraca stale uwagę na dostosowywanie się do ciągle zmieniających się potrzeb rynku. Krótkie i szybkie kanały komunikacyjne pomiędzy działem konstrukcji a obsługą klienta zapewniają ciągłe i szybkie dopasowywanie się do potrzeb klienta. Zasada „tousek InHouse“ stanowi dla klienta gwarancję zawsze tego samego wysokiego poziomu produktu. Wszystkie elementy: badania, konstrukcja, budowa prototypów, testy, produkcja i kontrola jakości, znajdują się w naszym własnym zakładzie, ponieważ tylko w ten sposób możemy zagwarantować oznaczanie naszych produktów jako „Original tousek Qualität“ (oryginalna jakość tousek).
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu