STRONA GŁÓWNA » DOMOFONY / WIDEODOMOFONY » WIDEODOMOFONY » VIDILINE » C5-IP-GU Konsola ochrony wideodomofonu IP ViDiLine
Kategorie
C5-IP-GU Konsola ochrony wideodomofonu IP ViDiLineC5-IP-GU Konsola ochrony wideodomofonu IP ViDiLineC5-IP-GU Konsola ochrony wideodomofonu IP ViDiLineC5-IP-GU Konsola ochrony wideodomofonu IP ViDiLine
C5-IP-GU Konsola ochrony wideodomofonu IP ViDiLine
C5-IP-GU Konsola ochrony wideodomofonu IP ViDiLine
C5-IP-GU Konsola ochrony wideodomofonu IP ViDiLine
C5-IP-GU Konsola ochrony wideodomofonu IP ViDiLine

C5-IP-GU Konsola ochrony wideodomofonu IP ViDiLine

KOSZT WYSYŁKI: od 25,00 zł

NUMER KATALOGOWY: g4572


ZAPYTAJ O CENĘ . . . .tel. (22) 788-10-44

 • OPIS PRODUKTU
O systemie

C5-IP to nowoczesny system wideodomofonowy w technologii IP marki VidiLine z wbudowanym systemem: kontroli dostępu, alarmowym oraz powiadomień SOS. Cechy, które wyróżniają nasz system to: brak ograniczeń odległości, wszechstronność zastosowań, szybkie wdrożenie oraz możliwość integracji z systemem CCTV IP. Podstawowy system wideodomofonowy składa się z niewielu elementów: panel zewnętrzny IP, dotykowy monitor IP oraz switch i zasilacz. Te urządzenia wystarcza Ci do zbudowania systemu wideodomofonowego. Dodatkowe elementy jak stacja portierska czy bramka CCTV służą do poprawy Twojego bezpieczeństwa i dzięki temu Twój system wideodomofonowy będzie bezpieczna inwestycja.

Stacja portierska

Stacja portierska umożliwia komunikacje pomiędzy wszystkimi urządzeniami w całym systemie wideodomofonowym. Dotykowy ekran zapewnia intuicyjna obsługę systemu. Portier w dowolnej chwili może połączyć się z wybranym panelem zewnętrznym, monitorem lub inna stacja portierska. W przypadku wywołania alarmu z któregokolwiek monitora lub panelu zewnętrznego, informacja taka automatycznie pojawi się na ekranie.

 • Odbieranie połączeń z monitorów i paneli
 • Komunikacja z innymi stacjami portierskimi
 • Odbieranie komunikatów alarmowych / SOS
 • Podgląd historii zdarzeń i połączeń
 • Podgląd z kamer CCTV IP – do 255 kamer
 • Awaryjne otwieranie wszystkich drzwi
 • Możliwość wyboru dźwięku wywołania
 • Zarządzanie kartami użytkowników
 • Piec przycisków szybkiego dostępu
 • Wbudowana kamera
 • Ekran dotykowy
 • Protokół komunikacyjny TCP/IP
Główne zalety systemu Szybkie wdrożenie

Uruchomienie systemu sprowadza się do podłączenia sprzętu i nadania monitorom numerów lokali. Znajomość protokołu IP nie jest konieczna, gdyż adresy IP w sieci wideodomofonowej nadawane są automatycznie. Nasz system oparty jest tylko na jednym kablu sieciowym. Obraz, dźwięk, sterowanie i zasilanie PoE (Power over Ethernet) przesyłane są jednym kablem UTP kat. 5. Takie rozwiązanie gwarantuje szybkie wdrożenie, upraszcza instalacje oraz eliminuje dodatkowe źródła zasilania dla całego systemu.

Integracja z kamerami IP

Lubimy czuć się komfortowo i bezpiecznie. Wszechobecne kamery staja się standardem. Nasz wideodomofon pozwala na integracje z systemem monitoringu IP, który pracuje zgodnie z protokołem ONVIF. Wystarczy podłączyć do systemu monitoringu bramkę CCTV systemu C5-IP, aby móc oglądać obraz z kamer na monitorze.

Nie będziesz Sam

Z własnego doświadczenia wiemy, że „przekopywanie się” przez wielostronicowe instrukcje nie jest idealnym rozwiązaniem. Dlatego też stworzyliśmy instrukcje wideo, które pozwolą Ci w łatwy i przyjazny sposób zapoznać się z naszymi produktami oraz ich konfiguracja. Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, nasi pracownicy będą asystować Ci w całym procesie wdrożenia systemu, od doboru sprzętu, przez jego instalacje, aż po uruchomienie. Nigdy nie zostaniesz bez pomocy.

Oprogramowanie PC

CZN (Centrum Zarządzania Nieruchomością) służy do zarządzania systemem C5-IP. Program oferuje bardzo szeroki zestaw funkcji: od instalacji i uruchomienia systemu, przez zarządzanie użytkownikami, po obsługę sytuacji wyjątkowych. Możliwe jest delegowanie uprawnień dla osób obsługujących aplikacje, gdyż nie każdy powinien mieć dostęp do opcji związanych z bezpieczeństwem np. dodawaniem kart otwierających drzwi czy usuwaniem historii zdarzeń.

Specyfikacja
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu