STRONA GŁÓWNA » AUTOMATYKA DO DRZWI I OKIEN » AUTOMATYKA DO ROLET » Na rurę 35 mm » ERA MAT SA ( z radio, enkoder, elek. wył. krańcowe) » Napęd do rolety Ø35 NICE ERA MAT SA 1011 ERS10000003A
Kategorie
Napęd do rolety Ø35 NICE ERA MAT SA 1011 ERS10000003ANapęd do rolety Ø35 NICE ERA MAT SA 1011 ERS10000003A
Napęd do rolety Ø35 NICE ERA MAT SA 1011 ERS10000003A
Napęd do rolety Ø35 NICE ERA MAT SA 1011 ERS10000003A

Napęd do rolety Ø35 NICE ERA MAT SA 1011 ERS10000003A

NICE

CZAS WYSYŁKI: 2-3 DNI

KOSZT WYSYŁKI: od 25,00 zł

NUMER KATALOGOWY: ERA MAT SA 1011

KOD PRODUCENTA: ERA MAT SA 1011

STAN PRODUKTU: NOWY

GWARANCJA: GWARANCJA DO 24 MIESIĘCY


ZAPYTAJ O CENĘ . . . .tel. (22) 788-10-44

  • OPIS PRODUKTU

Napęd do rolety Ø35 NICE ERA MAT SA 1011 ERS10000003A

alt
Silnik do rolet z elektronicznym wyłącznikiem krańcowym położenia z wbudowanym odbiornikiem radiowym FLOR i technologią TTBus. Idealne do rolet. Rozmiar S ø35.

alt

Kompletne i intuicyjne programowanie.

Wygodne, zdalne programowanie położeń krańcowych za pomocą pilota roletowego lub programatora O-View TT i TTP

Trzy różne sterowane tryby programowania:
- automatyczny
- półautomatyczny
- ręczny
Roleta potwierdzi poprawność ustawień za pomocą kilku krótkich ruchów.

Bezpieczne i szybkie programowanie.

Dzięki tej funkcji w przypadku wprowadzenia błędnych parametrów można je szybko skorygować, bez potrzeby przywracania ustawień fabrycznych i rozpoczęcia procedury programowania od początku.

Możliwość ruchu nawet w przypadku napotkania przeszkody, dzięki precyzyjnemu, ciągłemu kontrolowaniu siły przez centralę.
Dzięki temu minimalizujemy możliwość uszkodzenia rolety w przypadku napotkania na przeszkodę, zamarznięcia płaszcza rolety.

Detekcja przeszkód.
W przypadku napotkania na przeszkodę roleta zatrzyma się i wykona krótki ruch w przeciwnym kierunku. Istnieje możliwość regulacji czułości amperometrycznej.

alt

Dzięki technologi Nice TTBus (3 przewodowej) ruch silnika może być sterowany za pomocą przycisku.

Centrala TTBus
Wbudowana centrala TTBus umożliwia połączenie równoległe silników i sterowanie z jednego punktu bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń sterujących.

Radioodbiornik
Wbudowany radioodbiornik umożliwia łatwe wczytywanie pilotów bez konieczności odłączania i podłączania silnika po wczytaniu pierwszego pilota roletowego. Możliwość programowania w dwóch trybach. Opcja wczytania radiowych czujników klimatycznych lub podłączenia ich przewodowo.

Precyzja
Maksymalna precyzja podczas zablokowania rolety w położeniach krańcowych podnoszenia i opuszczania, dzięki dynamicznej, automatycznej aktualizacji ograniczników położenia (dla trybów: automatycznego i półautomatycznego), co po odczytaniu zaprogramowanych parametrów umożliwia kompensowanie z upływem czasu wydłużenia lub skrócenia konstrukcji rolety, spowodowanych przez starzenie się materiału lub zmienne warunki klimatyczne.

Enkoder
Technologia inteligentnego enkodera gwarantuje milimetrową precyzję, niezawodność oraz zachowanie z upływem czasu ustawionych wartości położeń krańcowych, zaprogramowaną siłę i inne ustawienia.

Możliwość zaprogramowania położenia komfortowego rolety


Oszczędność czasu i proste połączenia elektryczne; dzięki podwójnej izolacji, nie ma potrzeby wykonywania uziemienia.

Niski pobór mocy w trybie STAND-BY (poniżej 0,5W)

alt

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu