STRONA GŁÓWNA » AUTOMATYKA DO DRZWI I OKIEN » AUTOMATYKA DO ROLET » Na rurę 35 mm » ERA STAR SA (enkoder, elektr.wył. krańcowe) » Napęd do rolety Ø35 NICE ERA STAR SA 611 ERS06000001A
Kategorie
Napęd do rolety Ø35 NICE ERA STAR SA 611 ERS06000001ANapęd do rolety Ø35 NICE ERA STAR SA 611 ERS06000001A
Napęd do rolety Ø35 NICE ERA STAR SA 611 ERS06000001A
Napęd do rolety Ø35 NICE ERA STAR SA 611 ERS06000001A

Napęd do rolety Ø35 NICE ERA STAR SA 611 ERS06000001A

NICE

CZAS WYSYŁKI: 2-3 DNI

KOSZT WYSYŁKI: od 25,00 zł

NUMER KATALOGOWY: ERA STAR SA 611

STAN PRODUKTU: NOWY

GWARANCJA: GWARANCJA DO 24 MIESIĘCY


ZAPYTAJ O CENĘ . . . .tel. (22) 788-10-44

  • OPIS PRODUKTU

Napęd do rolety Ø35 NICE ERA STAR SA 611 ERS06000001A

alt
Silnik do rolet z elektronicznym wyłącznikiem krańcowym położenia z detekcją przeszkód. Idealny do rolet i osłon okiennych. Rozmiar S ø35.

alt

Kompletne i intuicyjne programowanie. Wygodna regulacja położeń krańcowych za pomocą kilku prostych operacji, wykonywanych z przycisków sterujących lub z zastosowaniem programatora TTU, bez konieczności otwierania skrzynki naokiennej.

Trzy różne sterowane tryby programowania:
- automatyczny
- półautomatyczny
- ręczny
Roleta potwierdzi poprawność ustawień za pomocą kilku krótkich ruchów.

Możliwość ruchu nawet w przypadku napotkania przeszkody, dzięki precyzyjnemu, ciągłemu kontrolowaniu siły przez centralę. Dzięki temu minimalizujemy możliwość uszkodzenia rolety w przypadku napotkania na przeszkodę, zamarznięcia płaszcza rolety.

Detekcja przeszkód. W przypadku napotkania na przeszkodę roleta zatrzyma się i wykona krótki ruch w przeciwnym kierunku. Istnieje możliwość regulacji czułości amperometrycznej.

W przypadku ERA STAR SA zalecane jest stosowanie wieszaków blokady.

alt

Maksymalna precyzja podczas zablokowania rolety w położeniach krańcowych podnoszenia i opuszczania, dzięki dynamicznej, automatycznej aktualizacji ograniczników położenia (tylko dla trybu automatycznego i półautomatycznego), co po odczytaniu zaprogramowanych parametrów położenia umożliwia kompensowanie z upływem czasu wydłużenia lub skrócenia konstrukcji rolety, spowodowanych przez skrócenia konstrukcji rolety, spowodowanych przez starzenie się materiału lub zmienne warunki klimatyczne.

Technologia inteligentnego enkodera gwarantuje milimetrową precyzję, niezawodność oraz zachowanie z upływem czasu ustawionych wartości położeń krańcowych, zaprogramowaną siłę i inne ustawienia.

Wbudowana centrala sterująca umożliwia połączenie równoległe silników i sterowanie z jednego punktu bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń sterujących.

Oszczędność czasu i proste połączenia elektryczne; dzięki podwójnej izolacji, nie ma potrzeby wykonywania uziemienia.

Niski pobór mocy w trybie STAND-BY (poniżej 0,5W)

alt

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu