STRONA GŁÓWNA » AUTOMATYKA DO DRZWI I OKIEN » AUTOMATYKA DO ROLET » Na rurę 45 mm » ERA MAT MA (elek. wył. krańcowe, radio, TTBUS) » Napęd do rolety Ø45 NICE ERA E MAT MA 3017 ERM30000003A
Kategorie
Napęd do rolety Ø45 NICE ERA E MAT MA 3017 ERM30000003ANapęd do rolety Ø45 NICE ERA E MAT MA 3017 ERM30000003A
Napęd do rolety Ø45 NICE ERA E MAT MA 3017 ERM30000003A
Napęd do rolety Ø45 NICE ERA E MAT MA 3017 ERM30000003A

Napęd do rolety Ø45 NICE ERA E MAT MA 3017 ERM30000003A

NICE

CZAS WYSYŁKI: 2-3 DNI

KOSZT WYSYŁKI: od 25,00 zł

NUMER KATALOGOWY: ERA E MAT MA 3017

KOD PRODUCENTA: ERA MAT MT 3017

STAN PRODUKTU: NOWY

GWARANCJA: GWARANCJA DO 24 MIESIĘCY


ZAPYTAJ O CENĘ . . . .tel. (22) 788-10-44

  • OPIS PRODUKTU

Napęd do rolety Ø45 NICE ERA E MAT MA 3017 ERM30000003A

alt
Silnik do rolet z elektronicznym wyłącznikiem krańcowym położenia, w zbudowanym odbiornikiem radiowym FLOR i technologią TTBus. Idealny do rolet. Rozmiar M
ø45.

alt

Kompletne i intuicyjne programowanie.
Wygodne, zdalne programowanie położeń krańcowych za pomocą pilota roletowego lub programatora O-View TT i TTP.

Trzy różne tryby programowania

  • automatyczny
  • półautomatyczny
  • ręczny

Markiza potwierdzi poprawność ustawień za pomocą krótkich ruchów.

Bezpieczne i szybkie programowanie
Dzięki tej funkcji w przypadku wprowadzenia błędnych parametrów można je szybko skorygować, bez potrzeby przywracania ustawień fabrycznych i rozpoczęcia procedury programowania od początku.

Precyzja
Maksymalna precyzja podczas zablokowania rolety w położeniach krańcowych podnoszenia i opuszczania, dzięki dynamicznej, automatycznej aktualizacji ograniczników położenia (tylko dla trybu automatycznego i półautomatycznego), co po odczytaniu zaprogramowanych parametrów położenia ułatwia kompensowanie z upływem czasu wydłużenia lub skrócenia rolety, spowodowanych przez starzenie się materiału lub zmienne warunki klimatyczne.

Kontrola
Możliwość ruchu nawet w przypadku napotkania przeszkody, dzięki precyzyjnemu, ciągłemu kontrolowaniu siły przez centralę. Dzięki temu minimalizujemy możliwość uszkodzenia rolety w przypadku napotkania na przeszkodę, zamarznięcia płaszcza rolety.

Dzięki technologii Nice TTBus (3-przewodowej) ruch silnika może być sterowany za pomocą przycisku.

alt

Detekcja przeszkód
W przypadku napotkania na przeszkodę roleta zatrzyma się i wykona krótki ruch w przeciwnym kierunku. Istnieje możliwość regulacji czułości amperometrycznej.

Centrala
Wbudowana centrala sterująca umożliwia połączenie równoległe silników i sterowanie z jednego punktu bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń sterujących.

Wbudowany radioodbiornik
Łatwe wczytywanie pilotów bez konieczności odłączania i podłączania silnika po wczytaniu pierwszego pilota roletowego. Możliwość programowania w dwóch trybach. Opcja wczytania radiowych czujników klimatycznych lub podłączenia ich przewodowo.

Enkoder
Technologia inteligentnego enkodera gwarantuje milimetrową precyzję, niezawodność oraz zachowanie z upływem czasu ustawionych położeń krańcowych, zaprogramowaną siłę i inne ustawienia.

Niski pobór mocy w trybie STAND-BY (poniżej 0.5W)

alt
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu