STRONA GŁÓWNA » KONTROLA DOSTEPU » SŁUPKI KD » SŁUPEK FI 49 WYS 2500MM SZLIF 304 PODSTAWA 150MM 14098
Kategorie
SŁUPEK FI 49 WYS 2500MM SZLIF 304 PODSTAWA 150MM 14098

SŁUPEK FI 49 WYS 2500MM SZLIF 304 PODSTAWA 150MM 14098

HERZ

DOSTĘPNOŚĆ: NA ZAMÓWIENIE

CZAS WYSYŁKI: 6-8 TYGODNI

KOSZT WYSYŁKI: od 170,00 zł

NUMER KATALOGOWY: 9000

KOD PRODUCENTA: 14098

STAN PRODUKTU: NOWY

GWARANCJA: DO 24 MIESIĘCY

PRODUCENT: HERZ


ZAPYTAJ O CENĘ . . . .tel. (22) 788-10-44

  • OPIS PRODUKTU
  • MONTAŻ
  • HERZ

SŁUPEK FI 49 WYS 2500MM SZLIF 304 PODSTAWA 150MM 14098


Słupek jest przeznaczony do kontroli dostępu do pomieszczeń administracyjnych, banków, stadionów, lotnisk i innych miejsc z wyodrębnieniem niedozwolonych miejsc.

Elegancja, lekkość i prostota czynią z tego modelu szczególnie popularny.

Słupek pod czytnik– przeznaczony jest do instalacji jako część systemu kontroli dostępu dla przedsiębiorstw, obiektów administracyjnych, banków i innych serwisów. Elegancja, lekkość i prostota czynią z tego modelu szczególnie popularny.


 

altIstnieje możliwość montażu urządzenia przez profesjonalnego instalatora produktów HERZ.

W przypadku chęci poznania szczegółów montażu prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym:

 tel. +48 797 108 180
alt

O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1989 r. W wyniku rozwoju firmy w 2003 roku powstała firma Herz zajmująca się promowaniem naszych produktów w internecie. W ciągu kolejnych ośmiu lat istnienia firmy Herz, z dwuosobowej firmy oferującej montaż automatyki do bram staliśmy się liderem wśród sklepów internetowych.

Przez wiele ostatnich lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję silnego dystrybutora w kraju.

Nasza oferta obejmuje obecnie bardzo szeroki asortyment automatyki do bram, domofonów, wideodomofonów a także szlabanów, kolczatek parkingowych i systemów kontroli dostępu. W sprzedaży posiadamy również alarmy, telewizję przemysłową, rolety, bramy garażowe przydomowe i przemysłowe.

Firma obsługuje klientów instytucjonalnych i odbiorców indywidualnych, w zakresie dostawy i montażu urządzeń.

Zapewniamy dostęp do bazy firm monterskich współpracujących z naszą firmą a specjalizujących się w montażu i serwisie bram a także prac związanych z ogrodzeniem terenu, montażem bram garażowych i wjazdowych, automatyzacją bram i wjazdów, instalacją domofonów i elektryczną czy kontroli dostępu.

Nasza baza firm monterskich oferuje wykonywanie usług w zakresie różnych prac ślusarskich i remontowo-budowlanych np. kraty okienne, rolety, balustrady, remonty i przeróbki bram itp. w każdej części Polski.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad zakupy są czystą przyjemnością.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu