STRONA GŁÓWNA » SŁUPKI PARKINGOWE » SŁUPKI STAŁE » HERZ » Słupek parkingowy elastyczny U-12c SYRENKA współczesny
Kategorie
Słupek parkingowy elastyczny U-12c SYRENKA współczesny

Słupek parkingowy elastyczny U-12c SYRENKA współczesny

HERZ

DOSTĘPNOŚĆ: NA ZAMÓWIENIE

CZAS WYSYŁKI: ZAPYTAJ O TERMIN WYSYŁKI

KOSZT WYSYŁKI: od 25,00 zł

NUMER KATALOGOWY: 4787

KOD PRODUCENTA: U-12c syrenka współczesny

STAN PRODUKTU: NOWY

GWARANCJA: DO 24 MIESIĘCY

PRODUCENT: HERZ

WERSJA WYKONANIA: SŁUPEK STAŁY


ZAPYTAJ O CENĘ . . . .tel. (22) 788-10-44

  • OPIS PRODUKTU
  • MONTAŻ
  • HERZ

Słupek drogowy parkingowy blokujący elastyczny Syrenka wersja współczesna X-last U-12C


Zastosowanie
Słupki parkingowe elastyczne SYRENKA są elementem architektury miejskiej w Warszawie stosowane najczęściej na ścieżkach rowerowych lub w ciągach pieszych.

Tego typu blokady parkingowe są najbezpieczniejsze i najtrwalsze
Wykonane z specjalnego  materiału o wyjątkowych właściwościach, słupki X-Last odznaczają się najwyższą wytrzymałością i elastycznością, co przyczynia si e , że są one najbezpieczniejszymi i najtrwalszymi urządzeniami na rynku architektury krajobrazu

Dzięki sztywnej strukturze doskonale spełniają swoją funkcję blokowania pojazdom dostępu do stref wyłączonych z ruchu a przy tym są  na tyle elastyczne, że w praktyce nie można ich złamać, a po przewróceniu powracają do pierwotnego położenia bez śladu odkształceń.
Słupki te nie łamią się, ani nie ulegają wgnieceniom, czy działaniu korozji.
Słupki drogowe X-Last mają gwarancję praktycznie dożywotniego użytkowania i nie wymagają wymiany. Ich elastyczność powoduje, że są niezwykle bezpieczne w porównaniu do innych słupków wykonanych z metalu, które umieszcza się na stałe w podłożu, przez co mogą powodować poważne uszkodzenia pojazdów i obrażenia u ludzi.


MATERIAŁY
- x-last

KOLOR
- czarny
- żółte oklejenie

MONTAŻ
- najczęściej montowane w gniazdach RS

altIstnieje możliwość montażu urządzenia przez profesjonalnego instalatora produktów HERZ.

W przypadku chęci poznania szczegółów montażu prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym:

 tel. +48 797 108 180
alt

O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1989 r. W wyniku rozwoju firmy w 2003 roku powstała firma Herz zajmująca się promowaniem naszych produktów w internecie. W ciągu kolejnych ośmiu lat istnienia firmy Herz, z dwuosobowej firmy oferującej montaż automatyki do bram staliśmy się liderem wśród sklepów internetowych.

Przez wiele ostatnich lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję silnego dystrybutora w kraju.

Nasza oferta obejmuje obecnie bardzo szeroki asortyment automatyki do bram, domofonów, wideodomofonów a także szlabanów, kolczatek parkingowych i systemów kontroli dostępu. W sprzedaży posiadamy również alarmy, telewizję przemysłową, rolety, bramy garażowe przydomowe i przemysłowe.

Firma obsługuje klientów instytucjonalnych i odbiorców indywidualnych, w zakresie dostawy i montażu urządzeń.

Zapewniamy dostęp do bazy firm monterskich współpracujących z naszą firmą a specjalizujących się w montażu i serwisie bram a także prac związanych z ogrodzeniem terenu, montażem bram garażowych i wjazdowych, automatyzacją bram i wjazdów, instalacją domofonów i elektryczną czy kontroli dostępu.

Nasza baza firm monterskich oferuje wykonywanie usług w zakresie różnych prac ślusarskich i remontowo-budowlanych np. kraty okienne, rolety, balustrady, remonty i przeróbki bram itp. w każdej części Polski.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad zakupy są czystą przyjemnością.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu