STRONA GŁÓWNA » DOMOFONY / WIDEODOMOFONY » WIDEODOMOFONY » VIDILINE » VIDI-VDP-7S-B-2 Wideodomofon z 2 monitorami 7" Black
Kategorie
VIDI-VDP-7S-B-2 Wideodomofon z 2 monitorami 7" BlackVIDI-VDP-7S-B-2 Wideodomofon z 2 monitorami 7VIDI-VDP-7S-B-2 Wideodomofon z 2 monitorami 7
VIDI-VDP-7S-B-2 Wideodomofon z 2 monitorami 7" Black
VIDI-VDP-7S-B-2 Wideodomofon z 2 monitorami 7
VIDI-VDP-7S-B-2 Wideodomofon z 2 monitorami 7

VIDI-VDP-7S-B-2 Wideodomofon z 2 monitorami 7" Black

KOSZT WYSYŁKI: od 25,00 zł

NUMER KATALOGOWY: g4757


ZAPYTAJ O CENĘ . . . .tel. (22) 788-10-44

  • OPIS PRODUKTU
Skład zestawu Panel zewnętrzny

Panel wideodomofonowy wykonany jest ze stopu aluminium, montowany natynkowo. Posiada moduł kamery z diodamy podczerwieni co umożliwia bezproblemową pracę w warunkach nocnych. Panel jest przystosowany do montażu na zewnątrz budynku. Otwieranie zamka czy też prowadzenie rozmowy odbywa się bez konieczności wywołania ze strony panela wewnętrznego.

2x Monitor z 7-calowym kolorowym wyświetlaczem

Stworzony do adaptacji. Ten prosty, elegancki i nowoczesny, a zarazem dyskretny panel z ekranem o przekątnej 7 cali sprawdzi się idealnie w każdym mieszkaniu. Urządzenie wyróżnia się dzięki dużemu, kolorowemu ekranowi LCD, podświetlanym przyciskom dotykowym oraz slotowi na karty micro SD (do 32gb)- w celu zapisu zdjęć oraz filmów z kamery.

Główne funkcje zestawu Wygodny styl życia

Elastyczność, prostota i elegancja stają się kluczowymi wyznacznikami przyjemnej komunikacji między domem i jego otoczeniem. Dzięki wideodomofonom firmy Vidiline wszystko staje się możliwe. Urządzenia Vidiline czynią życie łatwiejszym.

Możliwość podłączenia kamer analogowych CCTV

Wideodomofon został przystosowany do rozbudowy o dodatkowe kamery monitoringu CCTV w systemie PAL. Przełączanie obrazu między panelem zewnętrznym, a dodatkowymi kamerami odbywa się za pomocą przycisku "Monitoring" umieszczonego na monitorze.

Wbudowany slot micro SD

Monitor został wyposażony w slot na karty micro SD do 32 GB. Pozwala nam to na zapis nagrań z kamery CCTV lub zdjęć z panela zewnętrznego na karcie pamięci (funcje dostępne wyłącznie po wywołaniu z panela). Możliwość podglądu zapisanych plików na monitorze.

Specyfikacja
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu