STRONA GŁÓWNA » SZLABANY PARKINGOWE » AKCESORIA DO SZLABANÓW » Fundament pod szlaban F-2
Kategorie
Fundament pod szlaban F-2
ZAPYTAJ O CENĘ

Fundament pod szlaban F-2

HERZ

DOSTĘPNOŚĆ: NA ZAMÓWIENIE

KOSZT WYSYŁKI: od 170,00 zł

NUMER KATALOGOWY: 8931

KOD PRODUCENTA: WSP-S-F-2

STAN PRODUKTU: NOWY

GWARANCJA: DO 24 MIESIĘCY

PRODUCENT: HERZ

KOMPLETACJA: AKCESORIA


ZAPYTAJ O CENĘ . . . .tel. (22) 788-10-44

  • OPIS PRODUKTU
  • WYMIARY INSTALACYJNE
  • MONTAŻ
  • HERZ
  • DO POBRANIA (1)
Fundament pod szlaban F-2Żelbetowy prefabrykowany fundament przeznaczony do montażu szlabanów oraz innych konstrukcji. Fundament jest zakończony metalową płytą z systemem montażu jednostki centralnej szlabanu. Wykonany z betonu zbrojonego z otworami umożliwiającymi wyprowadzenie przewodów. Wszystkie elementy stalowe są ocynkowane.


alt

 
alt
Istnieje możliwość montażu urządzania przez profesjonalnego instalatora produktów HERZ.

W przypadku chęci poznania szczegółów montażu prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym:


tel. +48 797108180

alt
alt

O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1989 r. W wyniku rozwoju firmy w 2003 roku powstała firma Herz zajmująca się promowaniem naszych produktów w internecie. W ciągu kolejnych ośmiu lat istnienia firmy Herz, z dwuosobowej firmy oferującej montaż automatyki do bram staliśmy się liderem wśród sklepów internetowych.

Przez wiele ostatnich lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję silnego dystrybutora w kraju.

Nasza oferta obejmuje obecnie bardzo szeroki asortyment automatyki do bram, domofonów, wideodomofonów a także szlabanów, kolczatek parkingowych i systemów kontroli dostępu. W sprzedaży posiadamy również alarmy, telewizję przemysłową, rolety, bramy garażowe przydomowe i przemysłowe.

Firma obsługuje klientów instytucjonalnych i odbiorców indywidualnych, w zakresie dostawy i montażu urządzeń.

Zapewniamy dostęp do bazy firm monterskich współpracujących z naszą firmą a specjalizujących się w montażu i serwisie bram a także prac związanych z ogrodzeniem terenu, montażem bram garażowych i wjazdowych, automatyzacją bram i wjazdów, instalacją domofonów i elektryczną czy kontroli dostępu.

Nasza baza firm monterskich oferuje wykonywanie usług w zakresie różnych prac ślusarskich i remontowo-budowlanych np. kraty okienne, rolety, balustrady, remonty i przeróbki bram itp. w każdej części Polski.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad zakupy są czystą przyjemnością.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu