STRONA GŁÓWNA » TRIPODY KOŁOWROTY BRAMKI » OZAK » FURTY WYSOKIE
Kategorie

FURTY WYSOKIE

Furty stadionowe

Furty stadionowe łączą w sobie wytrzymałość, wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność. Zapewniają bezpieczeństwo i kontrolę dostępu dla pieszych w różnych obiektach sportowych czy przemysłowych. Oferujemy pojedyncze i podwójne modele furt stadionowych o różnej szerokości. Furty podwójne zapewniają dwa sposoby przejścia z instalacją pojedynczego kołowrotu, co sprawia, że są niezwykle praktyczne. W zależności od potrzeb użytkowników można wybrać różne materiały, z których wykonane są furty, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych wymagań..

Praktyczne wysokie furty dla obiektów sportowych 

Wysokie furty stadionowe, jakie mamy w asortymencie, charakteryzują się szeregiem cech, które sprawiają, że są one wyjątkowe. Dostępne w wersji jednostronnej oraz dwukierunkowej, co pozwala na swobodę wyboru odpowiedniego rozwiązania dla danego obiektu. Konstrukcja i rotor ze stali ocynkowanej, lakierowanej proszkowo gwarantują trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Wbudowane wskaźniki stanu i kierunku ruchu ułatwiają orientację oraz kontrolę przemieszczania się pieszych.


DODATKOWE OPCJE PRZEGLĄDANIA

WYBIERZ ODPOWIEDNIE PARAMETRY

||
ZAKRES CEN OD do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu