STRONA GŁÓWNA » STUDNIE I ROZDZIELNIE ELEKTRYCZNE
Kategorie

STUDNIE I ROZDZIELNIE ELEKTRYCZNE

Chowane studnie elektryczne

Chowane studnie elektryczne to praktyczne urządzenia dla dystrybucji energii oraz innych usług. Dzięki różnorodności dostępnych modeli rozdzielnic elektrycznych wpuszczanych w grunt oraz możliwościom personalizacji, każdy może znaleźć odpowiednią opcję. Podziemne studnie elektryczne, nazywane również blokami zasilającymi, studniami kablowymi czy wieżami elektrycznymi, to urządzenia dla osób poszukujących kompaktowego i dyskretnego systemu zasilania. Wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne oraz środki chemiczne gwarantują długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.

Wielozadaniowe rozdzielnice elektryczne montowane w ziemi

Jeśli lubisz otaczać się nowoczesnymi technologiami i korzystasz już np. z automatyki do drzwi, zachęcamy do poznania kolejnej innowacji! Rozdzielnice elektryczne do montażu w ziemi dystrybuują energię elektryczną, wodę, sprężone powietrze lub transmisję danych. Studnie sprawdzą się na prywatnych posesjach i terenach publicznych - na placach, rynkach i w parkach. Rekomendujemy je także do użytkowania w hotelach i obiektach handlowych. Słupki dystrybucyjne służą też m.in. do przyłączenia energii na polu kempingowym.


DODATKOWE OPCJE PRZEGLĄDANIA

WYBIERZ ODPOWIEDNIE PARAMETRY

||
ZAKRES CEN OD do
PRODUCENT
KOMPLETACJA

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu