STRONA GŁÓWNA » SZLABANY ANTYTERRORYSTYCZNE
Kategorie

SZLABANY ANTYTERRORYSTYCZNE

Szlabany antyterrorystyczne powstały, aby zabezpieczać obiekty przed ewentualnymi atakami. W sprzedaży mamy szlabany marki Pilomat, które są niezwykle wytrzymałe i skuteczne w powstrzymywaniu pojazdów próbujących sforsować bariery ochronne. Szlabany antyterrorystyczne Pilomat K12 dostępne są w różnych długościach ramienia, od 3 do 10 metrów, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientów. Ich konstrukcja opiera się na napędzie hydraulicznym, co gwarantuje szybkie podnoszenie i opuszczanie bariery - zaledwie 7 sekund w obu przypadkach.

Wysokość szlabanu od ziemi wynosi 110 cm, co sprawia, że stanowi on skuteczną przeszkodę dla próbujących sforsować go pojazdów. Wykończenie szlabanu to obróbka antykorozyjna oraz poliestrowa farba proszkowa w kolorze żółtym, która zapewnia dobrą widoczność bariery. Dodatkowo górna część ramienia wyposażona jest w antypoślizgową blachę ze stali nierdzewnej.

Szlabany Pilomat o imponującej wytrzymałości mechanicznej

Szlabany antyterrorystyczne jako specjalny rodzaj szlabanów parkingowych charakteryzują się imponującą wytrzymałością mechaniczną - są w stanie wytrzymać uderzenie ciężarówki o masie 6800 kg, jadącej z prędkością 80 km/h. Oznacza to, że spełniają najwyższe standardy zabezpieczeń antyterrorystycznych. Częstotliwość użytkowania tych urządzeń to nawet 2000 cykli na dzień, a ich średnia żywotność wynosi 3 miliony cykli. W zestawie ze szlabanem znajduje się także pasek odblaskowy o wysokości 55 mm, co dodatkowo zwiększa widoczność bariery. Odporność na zniszczenie szlabanu wynosi aż 2 miliony dżuli, co świadczy o jego niezwykłej wytrzymałości.


DODATKOWE OPCJE PRZEGLĄDANIA

WYBIERZ ODPOWIEDNIE PARAMETRY

||
ZAKRES CEN OD do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu