STRONA GŁÓWNA » BLOKADY DROGOWE » KOLCZATKI ANTYTERRORYSTYCZNE
Kategorie

KOLCZATKI ANTYTERRORYSTYCZNE

Kolczatki antyterrorystyczne skutecznie uniemożliwiają nieautoryzowany wjazd na chronione tereny. W ofercie sklepu znajdują się różne modele kolczatek marki Pilomat, która zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Kolczatki antyterrorystyczne Pilomat Tyre Killer to zaawansowane urządzenia, które sprawdzą się zarówno na terenach prywatnych, jak i publicznych. Działają na zasadzie wysuwanych ostrych kolców, które skutecznie zatrzymują nieautoryzowane pojazdy. Mogą być łączone z innymi elementami kontroli wjazdu, takimi jak słupki, zapory antyterrorystyczne (road blockery) czy bramy, tworząc kompleksowy system zabezpieczeń.

Kolczatki Pilomat

Zakup kolczatek to inwestycja, która przekłada się na poczucie bezpieczeństwa oraz ochronę życia i mienia, warto zatem wybrać produkty od lidera w dziedzinie zabezpieczeń - marki Pilomat. Pilomat jest producentem dwóch rodzajów kolczatek z serii Tyre Killer - Small i Big. Klienci mogą zdecydować się na kolczatki o długości od 2 do 6 m. Poszczególne modele różnią się także:

  • szerokością kolczatki, 
  • wysokością wystających kolców,
  • odstępami między kolcami.

Napęd podnoszenia i opadania kolczatek jest hydrauliczny, a czas trwania tych czynności to zaledwie kilka sekund. Kolczatki są zabezpieczone antykorozyjnie i przystosowane do intensywnej pracy. To oznacza, że są w stanie wykonać 2 tys. cykli dziennie, a ich średnia żywotność to aż 3 mln cykli! Skontaktuj się z naszym doradcą, aby zaprojektować skuteczny system zabezpieczeń terenu z wykorzystaniem kolczatek antyterrorystycznych.


DODATKOWE OPCJE PRZEGLĄDANIA

WYBIERZ ODPOWIEDNIE PARAMETRY

||
ZAKRES CEN OD do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu