STRONA GŁÓWNA » BLOKADY DROGOWE » ZAPORY ANTYTERRORYSTYCZNE
Kategorie

ZAPORY ANTYTERRORYSTYCZNE

Oferta naszego sklepu w zakresie zapór antyterrorystycznych jest bardzo szeroka i pozwala na dobranie odpowiedniego typu bariery dla różnych potrzeb i lokalizacji. Wszystkie produkty cechują się wysoką jakością wykonania oraz skutecznością w zabezpieczaniu przed zagrożeniami. W sprzedaży mamy produkty czołowych producentów blokad antyterrorystycznych na świecie. Każda z dostępnych zapór cechuje się wysokim poziomem ochrony przed próbami sforsowania przez pojazdy, a ich estetyczny wygląd sprawia, że doskonale wpasowują się w przestrzeń miejską.

Road blockery nie do sforsowania

Nasi klienci mają możliwość wyboru spośród wielu wysokiej jakości zapór tzw. road blockerów, które spełnią ich oczekiwania i zapewnią odpowiedni poziomom ochrony. Zabezpieczenia przestrzeni publicznych oraz obiektów o strategicznym znaczeniu można dokonać poprzez montaż bram wahadłowych, barier nawierzchniowych i podziemnych czy zapór hydraulicznych w postaci słupków. Wszystkie produkty cechują się trwałością oraz łatwością obsługi.


DODATKOWE OPCJE PRZEGLĄDANIA

WYBIERZ ODPOWIEDNIE PARAMETRY

||
ZAKRES CEN OD do
PRODUCENT

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu