STRONA GŁÓWNA » AUTOMATYKA DO BRAM » AKCESORIA DO AUTOMATYKI BRAM » Centrale sterujące » CAME » Centrala sterująca do bram 2-skrzydłowych Came ZL180
Came ZL180

Centrala sterująca do bram 2-skrzydłowych Came ZL180

CAME

DOSTĘPNOŚĆ: NIEDOSTĘPNY

Czas wysyłki: 2-3 dni

Koszt wysyłki: od 25,00 zł

Numer katalogowy: Came ZL180

Kod producenta: Came ZL180

Gwarancja: 24 MIESIĄCE (z opcją przeglądu)

Cena: 719,00 zł

Cena poprzednia: 892,50 zł

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ tel.(22) 788 10 44

  • OPIS PRODUKTU
  • Recenzje produktu (0)
Centrala sterująca do bram 2-skrzydłowych Came ZL180 z wbudowanym dwukanałowym dekoderem radiowym.

Centrala posiada funkcje stop,regulowany czujnik amperometrycznego wykrywania przeszkód,wejście na dwie linie fotokomórek oraz wyjście na elektrozamek . Zastosowanie do serii A3024N,A5024N,A7024N. Bezpieczeństwo jest w serii central CAME 24V. Sterowniki Came w wersji 24V są idealnym rozwiązaniem do wykonania instalacji automatyzacji bardzo indywidualnych, na podstawie wymogów użytkownika i charakterystyki bramy, ze zwróceniem szczególnej uwagi na aspekt bezpieczeństwa. Zastosowana technologia pozwala na kontrolę i zarządzanie ruchu, dostosowując osiągi siły motoreduktora, do rzeczywistej potrzeby instalacji, optymalizując zachowanie się skrzydeł bramy w razie nieprzewidzianych przeszkód. Autodiagnoza. Wiele wersji wyposażonych jest w “autodiagnozę” urządzeń bezpieczeństwa. Obwód ten nie pozwala na funkcjonowanie siłownika w razie awarii jakiegoś urządzenia bezpieczeństwa połączonego z urządzeniem Urządzenie amperometryczne z funkcją “antyprzygniecenia”,         które elektronicznie wykrywając przeszkodę, blokuje lub odwraca ruch skrzydła bramy. Regulacja czujnika amperometrycznego ,poprzez odnośnetrymery, jest cechą powodującą, że systemy 24V są bezpieczne i niezawodne w razie kontaktu skrzydeł z przeszkodą w trakcie ruchu.  Baterie awaryjne podłączone do tablicy sterowniczej poprzez kartę zarządzania i ładowania. W razie braku napięcia linii,przełączanie sieci odbywa się automatycznie. Regulacja prędkości spowalniań ruchu skrzydeł, zarówno przy otwarciu jak i zamknięciu, aby dostosować ruch do wymogów bramy i spowodować bardziej miękkie i bezpieczne boczne zatrzymanie bramy. Praca intensywna. Dzięki zastosowanej technologii, systemy na 24V są w stanie intensywnie pracować bez nadmiernego przegrzania. Są więc rozwiązaniem bardziej wskazanym do zastosowania w obiektach wielo mieszkalnych, przemysłowych, w ogóle publicznych. Maksymalne bezpieczeństwo, dzięki zarządzaniu na niskie napięcie wszystkich urządzeń, jak: fotokomórki, migacze,czułe listwy bezpieczeństwa. Ułatwione połączenia. Przy zastosowaniu sterowników ZL170N, ZL180 i ZL90, wystarczy połączenietylko jednego kabla trójżyłowego do zasilania silnika, zarządzania spowolnień i wyłączników krańcowych Ponownie ładowane baterie. Wszystkie centrale sterownicze 24V są możliwe do zintegrowania z odpowiednimi kartami do awaryjnego zarządzania poprzez normalne baterie możliwe do ponownego ładowania. Przejście zasilania sieci do baterii i odwrotnie, jest zawsze automatyczne.         

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu